Makinayla Su Patlağı Bulma

Makinayla su patlağı bulma artık gelişen teknoloji ile çok kolay. Ersoylar tesisat tüm sızıntıları kırmadan noktasal olarak bulur ve onarır. Hemen Bizimle iletişime geçerek Sızıntı tespiti yaptırabilirsiniz.

Su Patlağı Tamiri Kırmadan Buluyoruz !

Tesisat hattında bir su sızıntısı var ise kırmadan bulup tamirini yapıyoruz. Cihazla kaçak bulma ve kırmadan tamir işlemlerinde Avrupa standardı hizmetler sunan firmamız İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet veriyor.

Makinayla Su Patlağı Bulma Fiyatı 99 Lira

Evet 99 lira bu fiyat başka yerde yok. Tamir fiyata dahil değildir. Sadece Kaçak tespiti işlemi fiyatıdır. Onarımı yaptırmak için firmamızdan fiyat alınız.

Ersoylar Tesisat, su kaçağını robotla noktasal olarak tespit eder ve kırmadan, kameralı su kaçağı bulma tekniğiyle de su kaçağını doğru bir şekilde tespit eder ve seramiklerinizi kırmadan onarır.

cihazla-patlak-bulma-makinayla-kacak-tespiti kirmadan-su-patlagi-arama kirmadan-su-patlagi-tamiri

Bir yorum

  1. Alt komsuya akan bir su kaçağı var tartışma durumundayız. Firmanız noktasal kırmadan tespit için geldi fakat pimaslarda bir kaçak olduğunu ve bölgesel tespit yapabileceklerini söylediler bu işlemi noktadan yapabilecek bir tesisatçı yok mu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara