Su kaçağı bulma ve Kırmadan Su kaçağı tespiti 99 TL. Hemen Arayın.. 0532 503 07 98 Kimyasal ilaçlı su borusu tamiri Fayans kırmadan tesisat kaçaklarından kurtulun..

Kırmadan Su Borusu Tamiri

Kırmadan su borusu tamiri şebeke su tesisatında yapılamamaktadır. Fakat su sızıntısı noktasal olarak kırmadan su kaçağı tespiti cihazları ile buluyoruz.

Kırmadan Su Borusu Tamiri Kombi Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında oluşan su borusu patlaması ile su kaçağı sorunları oluşmakta. Firmamız bu sorunları kırmadan cihazla su kaçağı bulma işlemini yapmaktadır.

Kombi su tesisatlarında su kaçağını noktasal olarak buluyoruz. Su kaçağı eğer kimyasal madde yardımı ile giderilebiliyorsa giderilebilir. Fakat kaçak büyük çapta ise 1 fayans büyüklüğünde alan kırılarak onarılmaktadır.

 

Kırmadan su borusu tamir işlemi genellikle kombi su tesisatları su kaçağı bulma ve tamiri işlemlerinde kullanmış olduğumuz servistir.

Şimdi su kaçaklarını 1996 yılından bu yana kırmadan bulan firmamızın su sızıntılarını nasıl aradığına bakalım..

Firmamız su kaçağı bulma sektöründe oldukça fazla firma olmasına rağmen bugüne dek başarılı çalışmaları ile ayakta durmuştur.

Su kaçağı arama işlemlerini kameralar ve akustik dinleme cihazları ile çözen firmamız sizi yüksek tamirat ve tadilat fiyatlarından da kurtarmaktadır.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.