Su Kaçağı Tespit İşlemleri Nasıl Yapılıyor ?

Hoş Geldiniz Firmamız su tesisatı hatlarında oluşan su kaçaklarını kırmadan bulma ,petek temizliği,robotla kanal açma sıhhi tesisat işlemleri konusunda profesyonel anlamda tüm İstanbul ilçelerinde mobil servis araçları ile hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Bulma İstanbul

Su kaçağı tespiti ve su tesisatı sorunlarını çözen ve su tesisatı sektöründe hizmet veren firmamız bulma işlemlerini 99 TL Ücretle yapmaktadır.

Firmamızca başlatılan bu kampanya sadece noktasal tespit ücreti için geçerlidir. Bu fiyata hizmet alabilmeniz için Randevu Almalısınız. Onarımla beraber yapılan tespitlerde indirim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Baştan Sona Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

  Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

  Kameralı Su Kaçağı Tespit işlemi

  Kameralı Su Kaçağı Tespit işlemi

  Su kaçağı tespiti Su borularındaki Su Kaçağını Bulma ve tespiti işlemi hakkında bilgi ve bu işlemi kırmadan nasıl yaptığımız hakkında kısa bilgilerle yardımcı olacağız..
  Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları görüntülü su kaçak tespit cihazlarıyla tespit yaptıktan sonra sadece o bölgenin tamiratını yapıyoruz. Onarım maliyetleri sizi yoruyorsa firmamızdan kameralı su sızıntısı tespit ekibini çağırıp hizmet alabilirsiniz.

  Ayrıca kırmadan su borusu kaçak tamiri hizmeti vermekteyiz. Su boruları patlaklarını makine ile bulan firmamız sıcak su tesisat hatlarındaki sızıntıları kimyasal madde ile onamaktadır.

  Dikkat:  Su kaçağı tespiti sonrası kırmadan onarım sadece sıcak su borularında ve su tesisatının kaçak boyunun ufak olduğu kaçaklarda yapılmalıdır. Aksi halde su sızıntısı geçici olarak durdurulmuş olacaktır. Aslında en mantıklısı cihazla noktasal bulma ve onarma olmalıdır. Kaçağın tekrarlamasını istemezsiniz sanırız ?

 • Kameralı Su Kaçağı Tespiti

  Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

  Bazı kaçaklar ne yazık ki akustik dinleme cihazları ile bulunamaz.  Termal kamera kullanılarak bulunması gerekebilir. Bu konuda tek yapmanız gerek bizi aramak ve randevu almak.

 • Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

  Kamera ile su kaçağını bulma pahalı mı ?

  Su Kaçağı Tespiti Cihazı

  Bu işlem pahalı bir işlem değildir. Noktasal bulunamayan su gideri kaçakları bu yöntemle bulunuyor. Kameralı su kaçak tespiti fiyat için iletişime geçiniz.
  Türkiye yapısı gereği oldukça eski bina yapılarına sahip demir borularda sıklıkla görülen kaçaklar bulunuyor. Fakat ev veya iş yerinizde hala demir su boruları kullanıyorsanız bunları değiştirmenizde fayda var.

  Su borusu patlağı tespiti fiyatları konusunda oldukça indirimli fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Kış mevsimi gelmesi ile fiyat olarak indirime gitmeye karar verdik. Su sızıntısı tespiti fiyatı 49 lira kaçak onarımı fiyatımıza dahil değildir.

  Sevgili tüketiciler bu fiyatlardan daha aşağı bir fiyat asla verilemez. Şöyle düşünün evinizdeki su kaçağını bulmak için firmamız evinize bir araç gönderir. Aracın içerisinde 2 su tesisat ustası bulunmaktadır. Aracın yakıtı elaman masrafı yemek derken kaçağı bulmak için alınan ücret devede kulak kalmaktadır. Şuna emin olun 99 lira olan tespit ücretimiz nettir değişmez. Onarım fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Alt Kata Damlayan Su Kaçağını Bulma

Alt komşunuza akan suyu kırmadan bulma işlemi en uygun fiyat avantajları ile Tespit servisimizde. Gürültü çıkarmadan kaçağın yerini buluyoruz. Sadece bize 15 dakika süre verin kaçağa neden olan boruyu noktasal tespit ederek sadece kaçak olan o kısımı onarıyoruz. Böylelikle ev veya iş yerleri inşaat alanına dönmekten kurtulmuş oluyor.

Kaçakların geç onarılması size daha yüksek meblağlarda masraflar çıkaracaktır. Bu nedenle kaçağı bularak onarmak için acele edin.

Kırmadan su kaçağı tespit hizmetlerimizden bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Tesisat Tespit olarak su tesisatı sorunlarınızı kırmadan buluyoruz. Kaçağı tamir etmek için tek fayans yada 2 fayans kırıyoruz. Su borusu eğer 2 fayans arasında kalırsa mecburen kaçağın onarımı yapmak için bu iki kale boduru kırma işlemi yapıyoruz. Sızıntıları bularak sizleri yüksek tadilat masraflarından ve alt komşuya akan su sızıntılarından uygun fiyatla kurtarıyoruz. Ev ve iş yerlerinde görülen su borusu patlaması gibi sorunlarınızı sadece 5 dakikada çözüyoruz.

Su Kaçak Tespiti için Geçerli % 10 İndirim Fırsatını Kaçırmayın !!!

 

Cihazla Su Borusu Kaçağını Noktasal Olarak Buluyoruz..
Cihazla su sızıntısı tespiti 
işlemi kale bodur altında veya duvar içerisinde oluşan su sızıntılarını noktasal olarak bulan cihazlar firmamızın bünyesinde bulunuyor.

Su tesisatı tamiri sanıldığından çok daha kolay hale geldi. Kırmadan su sızıntısı tamiri sadece 15 dakikada yapılmaktadır.

Su kaçağı mı var ?

Sağ kısımdaki su kaçağı tespit cihazları ile beton ve toprak altındaki kaçakları dinleme yöntemi ile kırmadan ev ve iş yerlerine zarar vermeden buluyoruz. Su borusundaki patlağı kırmadan onarma işlemi ne yazık ki soğuk su tesisatlarında yapılamıyor. Sıcak su hattı geçen borudaki sızıntıyı bulmak ve onarmak için kimyasal madde kullanıyoruz.

Gizli Su Kaçağının Tamiri ve Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su Kaçağı arama günümüz teknolojisinde gizli su akıntısı kalmamaktadır. Tabi bu firmamız için geçerli bir konudur. Cihazlarımız tüm gizli su kaçaklarını noktasal tespitle tesisatçı olarak 5 dakikada buluyor. Su kaçakları bizden kaçamıyor..

 • Su Tesisatçısı

  Su tesisat alanında teknolojik hizmetler ile varız. Sıhhi tesisat konusunda petek temizliğinden kanalizasyon işlemlerine su tesisatının tüm alanlarındayız.

 • Su Kaçağı Bulma

  Su tesisatı içerisinde sürekli karşılaşılan ve oldukça can sıkıcı olan su kaçağı problemi, özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde alt yapıdaki yetersizliklerinde tetiklemesiyle ortaya çıkan bir sorundur.
  Su tesisatında ortaya çıkan su kaçağı sorununun arıza tamiri aslında çok da zor bir işlem değildir. Su kaçağı sorununu kâbusa çeviren mesele, su kaçağı bulma işlemidir. Su kaçağı bulma işlemi eskiden tesisat sistemi üzerindeki en zor işlemdi.
  Su tesisat borularının üzeri beton ya da seramikle örtülü olduğundan su kaçağı sorununa neden olan boruyu bulmak için tek yöntem, fayans ve betonların kırılmasıydı.
  Su kaçağı sorunu eski, yeni demeden farklı sebeplerle bütün yapılarda ortaya çıkmaktadır.
  Eski binalarda, kullanılan tesisat sistemindeki boruların eskimeye bağlı olarak aşınması ve su sızıntısı yapması vesile olurken, yeni binalarda ise kullanılan boruların kalitesiz oluşu ya da yanlış tesisatın çekilmesi su kaçağı sorununa sebep olmaktadır.
  Su kaçağı bulma, sorun her ne sebeple gelirse gelsin eskiden çok zahmetli ve masraflı bir işlemdi.
  Eldeki teknolojik cihazların yetersizliği su kaçağı bulma işlemini adeta korkulu bir rüya haline getirmişti.
  Genel olarak alt kattaki komşunuzun evine su sızması sonucu fark edilen su kaçağı sorununu anlamanın farklı bir kaç yöntemi daha vardır. Ev ya da işyerinizdeki duvarlarınızda herhangi bir ıslaklık, kabarma, evde rutubet kokusu, kombi basıncının sürekli düşmesi ve her ay evinize gelen su faturasında anormal bir artış varsa evinizde su kaçağı sorunu var demektir. Bu belirtilerin herhangi birine rastladığınız anda yapmanız gereken ilk işlem su kaçağı bulma ve tamir etme konusunda adından sürekli bahseden ve işini layıkıyla yapan firmamızdan yardım talep etmek olsun. İnternet sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından bizleri arayıp randevu oluşturmanız olası masraf ve sorunlarınızı sıfıra indirecektir.
  Geçmişe gidip bir hatırlamaya çalışın eskiden su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılırdı?
  Eskiden su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kaldığımızda eve çağırdığımız tesisat ustalarının yaptıkları ilk işlem su kaçağını bulmak için kırma işlemi olurdu. Tesisat ustaları parke ve duvarları rastgele kırarak çoğu kez sağlam olan boruların zarar görmesine neden olurlardı. Bu işlem sizlere hem para hem de zaman kaybettirirdi. Çünkü kırılan yerlerin temizlenmesi ve yeniden onarılması sizleri binlerce TL zarara sokar ve haftalarca evden dışarıya adım atamamanıza sebep olurdu. Peki günümüzde hâlâ bu ilkel yöntem mi kullanılmaktadır? Elbetteki hayır. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız su kaçağı bulma da kullanılmak üzere bilim insanlarının tasarladığı cihazları kullanarak su kaçağı bulma işlemini noktasal olarak gerçekleştirmektedir. patlayan su borusunu tek bir seramiğin altında bulan firmamız, hem maddi hem de manevi yönden sizleri tasarrufa geçirecektir. Günümüzde hâlâ eski usul tekniklerle iş yapan sokak tesisatçılarına gitmeden, su kaçağı sorunu ile karşılaştığınız anda paniğe kapılmadan firmamızı arayınız. Firmamız geniş ve işinin ehli ekip arkadaşları ile sizlere minimum sürede maksimum kaliteli işçilik çıkararak su kaçağı bulma ve arızayı tamir etme işlemleri için de garanti sunar. Firmamız düşük ücretlerle kaliteli işçiliği kendisine prensip edindiğinden İstanbulluların tercih ettiği bir numaralı su tesisatı firması olmuştur.

 • Su Kaçağı Tespiti

  Gelişen teknoloji ile Su Kaçağı Bulma
  sorunlarınıza cihazlar ile tespit işlemleri artık çok kolay.
  su kaçağı
  Alt komşuya akan sular teknolojik cihazların yardımı ile kırmadan noktasal tespit edilebiliyor. İstanbul bina yapılarında yanlış yapılan su tesisatı hatları ve kullanılan ucuz ve kalitesiz su boruları sebebi ile kaçaklar oluşmaktadır.

  Günlük hayatımızın içinde oldukça önemli bir yere sahip olan su tesisatları ve arızaları hafife alınmayacak işlemlerdir.

  Bu nedenle kaçak tespiti ve tamiri işinin ehli ustalar tarafınca yapılmalı ve garanti edilmelidir.

  Su kaçağı tespiti Nasıl Yapılır ?

  Kaçaklar türüne göre cihazlar ile tespit edilir.

  Pis su hattı su kaçakları genel olarak pimaşlarda görülür. Banyo , Wc ,Balkon su giderleri için kullanılan kameralı tespit cihazları ile kaçakları bulmak çok kolaydır. Pimaş içerisine salınan kamera yardımı ile pimaş içerisinde oluşan çatlak,çökme,kırılma,ek yerinden çıkma gibi sorunlar net olarak görülmektedir.

  Su kaçağı bulma cihazları soğuk su tesisat kaçaklarının tespitinde akustik cihazlar kullanılır.Bu cihazlar sese duyarlıdır. Sesin geldiği yeri ve suyun nereden kaçtığını noktasal olarak tespit eder.

  Kırmadan Tespit işlemi Ne Kadar Sürer ?

  Sadece tespit işlemi maksimum 15 dakika sürmektedir. kaçak tamiri ile 30 dakika gibi kısa bir sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

  Gürültü çıkar mı ?

  Tespit cihazları sessiz çalışmaktadır. Sadece kaçak onarımı esnasında 1 fayans kırılır. Çıkacak gürültü 1 2 dakikalık bir ses dir.

  Su kaçağı Tespiti Fiyatı ?

  Kırmadan noktasal su kaçağı tespiti fiyatları oldukça fazla değişim göstermektedir. Şaşırtıcı fiyatlar veren firmalar kaçak tespiti işlemlerini 49 TL , 59 TL gibi yanıltıcı fiyatlar vermektedir. Sadece tespit fiyatı isterseniz bu firmalardan size 150 lira yada 100 lira gibi rakamlar sunacaklardır.

  Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatını 200 TL yapan firma site adresini alt kısımda paylaşacağım.

  Sadece tespit fiyatı 99 TL

  Tamir 100 TL Faturalı ve garantili olarak tamir işlemleri yapılmaktadır.

  https://www.sukacagibulmaistanbul.com

 • Kombi Tesisatı Su Borusu Kaçağı Bulma

  İstanbul gibi metropol kentlerinde artan nüfus ve buna bağlı olarak da artan inşaatlar su tesisatında su kaçağı sorununa yol açmaktadır.
  İstanbul’daki artan inşaatlar ve buna bağlı olarak da meydana gelen alt yapı tesisatındaki sorunlar önemli su problemlerine yol açmaktadır. Su tesisatı sisteminde en istenmeyen sorun olan su kaçağı sorunu,tespiti esnasında yapılan işlemler nedeniyle su tesisatında istenmeyen sorun haline gelmiştir.
  Su kaçağı tespiti, su kaçağı tamir işleminden daha zordur. Su kaçağı tespiti hem maddi olarak hem de vakit olarak bizleri oldukça güç duruma sokmaktadır.
  Bir sabah uyandınız ve alt katınızdan şikâyete gelen komşunuz, evinizden su sızıntısı yaptığını söylüyorsa, bütün planlarınız alt üst olur adeta başınızdan aşağıya kaynar su dökülmüşe dönersiniz. Çünkü su kaçağı tespit işlemi bazen günlerce süren bir işlem haline geliyordu.
  Eskiden su kaçağı tespiti teknolojideki yetersizliklerden dolayı, ancak tesisat üzerindeki boruların kırılmasıyla mümkündü. Su sızıntısı yapan boruya ulaşmak için beton ve fayanslar kırılır patlayan boru tespit edildiğinde ise tamir işlemi yapılırdı. Tamir işlemi yapılıncaya kadar gerçekleştirilen kırma işlemi, sonrasında sizlere maddi ve manevi bir külfet olacaktır.
  Su kaçağı tespiti gelişigüzel kırılarak yapıldığından çoğu kez sağlam olan borularınızı da kırardı.
  Su kaçağı tespiti günümüzde teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere ayak uyduran firmamız sayesinde oldukça kolay bir işlem haline gelmiştir.
  Firmamız su kaçağı tespiti yaparken teknolojinin tesisat sektörü için geliştirdiği dinleme araçları ve kamera yardımıyla noktasal olarak tespit işlemi gerçekleştirir.
  Su kaçağı tespitini noktasal olarak cihazla bulan firmamız, temiz su kaçağını tek bir seramiğin altında onararak sizleri büyük bir meşakkatten kurtarır. Eskiden günlerce süren su kaçağı tespiti işlemi firmamız sayesinde dakikalara düşmüştür. 20 – 30 dakika gibi kısa bir sürede su kaçağı tespitini gerçekleştiren firmamız, sizlere hem maddi hem de manevi olarak rahat bir nefes aldırmıştır.
  Günümüz teknolojisindeki gelişmelerden habersiz olan bir çok sokak tesisatçısı, sizleri büyük zararlara uğratacağından firmamız sokak tesisatçılarından korunmanız yönünde sizlere tavsiyelerde bulunmaktadır. Günümüz teknolojisi hayatımızın her alanını bu kadar kolaylaştırmışken su kaçağı tespit işlemini işi bilmeyen tesisatçılara yaptırarak hayatınızı cehenneme çevirmeyin.
  Firmamız kendisine her konuda güvendiğinden sizlere sağlamış olduğu bütün işlemler için garanti verir.

 • Kameralı Cihazla Tıkanıklık Açma

  Su tesisatınızda meydana gelen tıkanmaları kameralı robotla açıyoruz. su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eden İstanbul su tesisatı firmamız sizleri büyük dertlerden kurtarır. Daha çok yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük borular nedeniyle su tesisatında meydana gelen su kaçağı sorunu İstanbul’da sıkça görülen ciddi bir problemdi. Yaz kış demeden her mevsim ortaya çıkan ve sizleri oldukça zor duruma düşüren su borularındaki patlamalar, günümüzde kısa süre içerisinde tamir edilebilmektedir. Yıllarca su kaçakları sorunları ile karşılaştığınızda, yardım istediğiniz tesisat firmaları sizlere hep aynı yöntemi uyguladır. Evlerinizdeki beton ve fayansları kırıp altlarında kalan su borularını tek tek incelediler ve bazen rastgele kırıp döktükleri yerlerde sağlam olan borunuzun da zarar görmesine sebep oldular. Bu durum sizlerin su kaçağı tamiri için ciddi paralar harcamanıza neden olurdu. Teknolojinin henüz günümüzdeki hızını yakalayamamış olması bu işlemlerin sağlanmasında en önemli rolü oynuyordu. Eldeki imkansızlıklar nedeniyle üzeri beton ve fayanslar ile korunan su boruların ulaşmak ancak bu şekilde mümkündü. Bu nedenle su kaçağı denince hâlâ tüyleriniz diken diken oluyor ve çoğu kez su kaçağı sorununu görmezden geliyorsunuz. Bilmeniz gerekir ki görmezden geldiğiniz su kaçakları sorunu ileride daha ciddi sorunlara yol açacaktır. Bu sebeple erken fark etmeniz ve profesyonel bir yardım almanız önemlidir. Sonda söyleyeceği işlemi başında söyleyen İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en uğraştırıcı su kaçağını bile dakikalar içerisinde tespit eder ve sizleri bu dertten kurtarır. Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile ister ev, ister işyerinde meydana gelen su kaçağını tesisat sisteminde yer alan boruları dinleme yöntemiyle tespit eder. Cihazı kullanan işine hakim tesisat ustalarımı kısa bir süre içerisinde su kaçağını bulduktan sonra tamir sürecini başlatır. Titiz bir çalışma sonucu tek bir seramiğin altında tespit edilen su kaçağınız yine tek bir fayansın altından tamir edilerek sizleri hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir. Firmamızı, sadece su kaçağı sorunu değil tesisat sisteminde meydana gelen diğer bütün sorunlar ve petek temizliği yaptırmak için arayıp randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet götüren firmamız sizlere garanti imkanı da sunmaktadır.

 • Cihazla Petek Temizliği

  Cihazla kimyasal koruyucu kullanarak petek temizleme işlemleri yapmaktayız.
  İstanbul ve tüm ilçelerinde aynı gün servis vardır.
  Petek temizliği yaptırana koruyucu kimyasal hediyedir.

 • Mobil Servis Sunuyoruz !

  su kaçağı bulma işlemi özellikle kış aylarında su basınçlarının artması sonucu oluşabilen önemli bir sorundur. Sancaktepe su kaçağı tespiti geçmiş yıllarda oldukça uğraştırıcı bir işti. Bu nedenle hem tesisat ustalarının hem de ev sahiplerinin korkulu rüyası haline gelmişti. Yaşamın olduğu her alanda kullanılan su tesisatı beraberinde bazı sorunları da getirmektedir.
  Su tesisatı sorunlarında en üzücü olan ise, su kaçağı sorunudur. Su kaçağı genelde banyoda görünse de ev ve işyerlerinin farklı bölümlerinde de rastlanılması mümkündür.
  Tesisat sistemindeki deformasyon ya da yanlış tesisat çekilmesi gibi nedenlerden ortaya çıkan su kaçağı sorunu İstanbul’daki firmamızın sayesinde eskiden olduğunun aksine oldukça kolay ve hızlı bir işlem haline gelmiştir.

Evinizde Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlayacaksınız ?

 • Tüm musluklar kapalı durumda yinede su saati dönüyorsa  gizli su kaçağı vardır.
 • Ortamda oluşan rutubet kokusu da buna işaret eder.
 • Duvarda Çillenme
 • Parke Şişmesi Gelen su faturalarında Artış
 • Kombi su tesisatı Basınç düşüklüğünün Sürekli Olması

v.b sonuçlarla karşılaşmış iseniz su borusu kaçağı sorununuz var demektir.

Bazı su kaçakları kendini çok gizler aylarca uğraşsanız da kaçağın tam olarak nereden geldiğini bulamasınız. Su kaçağı servislerine buldurmak için neler yaparsınız. Böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız bizi aramalı ve kaçağı noktasal buldur malısınız.

Tavandan Akan Suyun Nereden Geldiğini Bulmak ?

Tavandan yani üst komşunuzdan akan su size yeni bir boya ve mobilya masrafına yol açabilir.İlk olarak su kaçağı tespit yaptırmak için üst kattaki komşunuzla anlaş malısınız. Sıklıkla rastlanılan bu sorun tartışmalara yol açmakta fakat buna gerek olmamalı çünkü bu işlem fazla zaman alacak yada tadilat gerektirecek bir işlem değildir.

Su Sızıntı ve kaçaklarında Tamir ve Tadilat Süresi ?

su kaçağı bulma işleminde su kaçağı tespiti noktasal olarak bulunduktan sonra bir fayans kırılarak yada su akıntısına sebep olan patlak boru salonda ise parke kesilerek onarımı yapılır.Bu maksimum 30 dakika gibi bir sürede sonuca kavuşmaktadır. Su sızıntısı Tespiti Artık çok kolay..

Kırmadan su tesisatı tamiri boru onarımı kale bodur kırmadan kimyasal madde ile kaçak giderici firma.

Su Borusu Su Kaçak Tespiti Fiyatları ?

 

su kaçağı bulma Fiyatlarımız kaçağın tamiri ve kaçağın nerede olduğunu bulmamız için geçen süreye göre belirlenmektedir. Uygun fiyat olarak 49 lira sadece daire için geçerli olan taban fiyattır. Onarım fiyatı ustalarımız su sızıntısının nereden geldiğini bulması ve onarması ile ilgili bir durumdur.İSKİ su kaçağı tespiti firması değiliz. Tamamen kurumsal çözümler sunan bir firmayız.

Firmamız Su tesisatı kaçaklarını en uygun tespit fiyatları ve garanti konusunda sabit fiyat listesi ile hizmet vermektedir.

Fiyat Listesini Görmek için Tıklayınız..
Su kaçağı tespiti İşlemlerimiz Faturalı YAPILMAKTADIR. Fatura olmayan işlemlerin garantisi yoktur. Buna Dikkat ediniz..

Su kaçağı bulma için öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması icap ettiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması ihtiyaç duyulan öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

 • Su Kaçağında Tespitten Sonra ki aşama nedir ?

Kaçak su  yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Tesisat su kaçağı  tespiti için ustalaşmış cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir halde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su borusunu tamir etme doğru zamanda ve yeri noktasal olarak bulunur.

 • Kaçağın Tespiti aşamasında kullanılan cihazlar nelerdir ?

su kaçağı tespiti Akustik dinleme cihazları ile, döşenmiş tüm su tesisatı ve bütün hatları kontrol edilir, kaçak şayet pak su (Temiz) tesisatında ise akustik dinleme cihazları ile rahatça bulunur.
Su kaçakları eğer atık su tesisatından meydana geliyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su sızıntı  yeri tespit edilir.

 • Su sızıntı Tespiti aşamasında herhangi bir tadilat oluyor mu ?

Tespit sırasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir muamele yapılmaz.

Firmamız  tüm ilçelerindeki su kaçakları ve su kaçağı bulma konusunda sizlere yardımcı olacak kurumsal firmadır. Cihazla  Su kaçak tespiti işlemleri ile hizmetinizdeyiz.

Kaçaklara Karşı Sigortanız Var mı ?

Ev veya iş yerlerinde oluşan su kaçakları nedeni ile uğradığınız maddi zararı sigorta şirketlerinden tahsil edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizi aramak ve firmamız sizin için işlemleri takip edecektir. Şirketler kaçağın onarılması için ve evinizde oluşan maddi zarara neden olan kaçağın tüm giderlerini karşılamaktadır.

Sigortanız yok ise dert etmeyin kaçağın yerini bulmak 49 tamirini yapmak 150 lira.

Kırmadan Dökmeden Kaçak Tespiti Şimdi Tüm ilçelerde Sadece 99 TL

 

 

2 yorum

 1. kırmadan su kaçak tespiti yaptırmak istiyoruz. Fakat aletle mi yoksa su boyası ile mi kaçakları buluyosunuz sormak isterim

  • Teknolojik aletler ile kırmadan boru sızıntısını noktasal tespit edebiliyoruz. Firmamız tespit işlemlerinde termal kamera,akustik kaçak tespit cihazları kullanmaktadır. Yer altı su kaçakları ve beton altında oluşan su kaçaklarını noktasal tespit yapıyoruz. Sadece 1 fayans kırarak onarım gerçekleştirmekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara